Najlepsze kasyna online akceptujące MasterCard w Polsce

Updated: 19 października, 2022

Karty Mastercard są najbardziej rozpowszechnionym sposobem płacenia za towary i usługi na całym świecie. Najczęściej miłośnicy hazardu online (kasyna, poker, szybkie zakłady) używają kart MasterCard do zasilania swoich kont.

Doładowanie konta w kasynie za pomocą karty MasterCard jest wygodne i bezpieczne, ponieważ wszystkie transakcje są rejestrowane w centrum rozliczeniowym. Należy również pamiętać, że polskie kasyna preferują wypłacanie pieniędzy w ten sam sposób, w jaki gracz dokonał wpłaty.

Lista najlepszych kasyn z kartą Mastercard

W rankingu zweryfikowanych operatorów znajdują się oficjalne strony posiadające zezwolenie na prowadzenie działalności hazardowej. Właściciele są licencjonowani przez Curacao, Maltę, Gibraltar i Kanawake.

Najlepsze kasyna online

#
Nazwać
Premia
Ocena
Stronie internetowej
100% do 450 zł (+100 FS)
Bonus od depozytu
5 z 5
100% do 450 zł (+100 FS)
Bonus od depozytu
5 z 5
100% do 900 PLN + 100 FS
Pakiet powitalny
5 z 5
4
100% do 450 PLN
Bonus od depozitu
5 z 5
Załaduj więcej

W kolekcji rozrywki niezawodnych stron jest 2-3 tysiące video slotów popularnych producentów. Operatorzy oferują kasyno na żywo, gry karciane, ruletkę, zakłady sportowe.

MasterCard dla gier hazardowych w Polsce

Tajemnica szybko rosnącej popularności MasterCard jest łatwa do wyjaśnienia. Główną zaletą jest to, że sieć jest uważana za niezawodną ze względu na jej wewnętrzną organizację. Dzięki temu MasterCard zapewnia, że nawet w przypadku awarii systemu dane będą nadal przesyłane i przetwarzane.

Ważne: w przypadku awarii w dowolnym punkcie sieci, nie następuje utrata komunikacji z centralą i nie następuje odizolowanie od reszty sieci.

MasterCard to wygodny sposób na płacenie w każdym kasynie online. Prawie wszystkie placówki w Polsce współpracują z kartami MasterCard. Podobnie jak Visa, MasterCard nie istnieje samodzielnie – kartę MasterCard można otrzymać w każdym polskim banku.

Dla użytkowników został opracowany system SecureCode. Aby transakcja doszła do skutku, należy wpisać kod, który jest wysyłany SMS-em na telefon.

Zalety i wady kartę MasterCard

Zalety

 • Łatwo i szybko;
 • Błyskawiczne transakcje depozytowe;
 • Szeroko akceptowana karta;
 • Całkowicie bezpieczny sposób płatności;
 • Przy wpłatach mogą być dostępne specjalne bonusy od depozytu.

Niedogodności

 • Poufność nie jest absolutna. Przy płatności należy podać dane osobowe, które mogą być wykorzystane przez oszustów do włamania;
 • Banki mogą pobierać opłaty za płatności, więc coraz mniej kasyn online pozwala na wypłaty kartą MasterCard.

Wpłaty i wypłaty kartą Mastercard

Dokonanie wpłaty za pomocą karty trwa mniej niż dwie minuty i nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności:

 • Wpisz swoją nazwę użytkownika i 16-znakowy numer karty;
 • Wprowadź datę ważności i kod zabezpieczający CVV;
 • Wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić;
 • Potwierdź płatność.

Wysokość pobieranej opłaty zależy od konkretnego kasyna, w którym dokonywana jest płatność.

Wycofanie karty Mastercard z kasyna online nie jest trudne – proces ten jest podobny w swoim algorytmie do wpłaty. Czas wypłaty środków jest różny – maksymalnie do pięciu dni.

Ważne! MasterCard ma tendencję do ograniczania wypłat z kasyn online w niektórych krajach, w tym w Polsce. Oznacza to, że większość stron nie oferuje tej opcji wypłaty. Ale ta zasada nie dotyczy wszystkich kasyn.

Które sloty online mogą korzystać z MasterCard?

Zazwyczaj operatorzy nie nakładają ograniczeń co do tego, które zakłady są objęte instrumentem płatniczym. Po wpłaceniu środków na konto, gracz ma prawo dysponować depozytem według własnego uznania. Wyjątkiem są sytuacje, w których lista metod wpłaty pieniędzy jest określona warunkami promocji. Jeśli użytkownik planuje grać za pieniądze bonusowe, należy upewnić się, że na liście dostępnych kart znajduje się Mastercard.

MasterCard – informacje ogólne i historia

MasterCard Worldwide to międzynarodowy system płatniczy, który zrzesza ponad 22 000 banków w 210 krajach. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Jorku, USA. Wcześniej firma nosiła nazwę Master Charge: The Interbank Card i została stworzona jako bezpośredni konkurent Visy (wówczas Bank of America).

Maestro to główna marka kart MasterCard używana w krajach WE, która nie wymaga elektronicznej autoryzacji.

Jego historia rozpoczęła się w 1966 roku, kiedy to grupa banków, w tym United California Bankruen, Wells Fargo, Crocker National Bankruen i Bank of Californiaruen, utworzyła Interbank Card Association. Przy wsparciu Marine Midland Bankruen, dołączyli do ICA, aby stworzyć Master Charge: Kartę Międzybankową. W 1979 r. firma została przemianowana na nazwę, pod którą wszyscy ją znamy.

Od tego czasu firma dynamicznie się rozwija:

 • 2012 – program płatności zbliżeniowych rozszerza się na Bliski Wschód;
 • 2014 – przejęcie australijskiej firmy Pinpoint, wiodącego menedżera programów nagradzania. We współpracy z firmą Apple wprowadzono funkcję mobilnego portfela, dostępnego również dla depozytów w kasynach online z telefonu;
 • 2019 – logo firmy zostaje ponownie zmienione na bardziej minimalistyczny design;
 • 2021 – system płatności zaczyna akceptować płatności kryptowalutowe.

Różne rodzaje kart MasterCard i ich wykorzystanie w kasynach online

Zanim dokonasz wpłaty za pomocą karty, musisz złożyć wniosek o jej wydanie w jednym z banków partnerskich. Konto można zasilić za pomocą kasy, bankomatu lub przelewu internetowego.

Istnieją trzy rodzaje kart MasterCard, które mogą być używane w kasynie:

 • Kredyty – pozwalają płacić za zakupy i dokonywać wpłat w kasynach online, nawet jeśli masz ujemne saldo;
 • Debetowa – posiadacz doładowuje konto i dokonuje płatności w ramach salda gotówkowego;
 • Wirtualny – nie istnieje fizycznie. Klient zna dane, które są potrzebne do zakupów online i płatności za usługi.

Każdy z powyższych typów może być wykonany w jednym z sześciu rodzajów:

 • Maestro. Wielonarodowy serwis MasterCard.
 • Standard jest podstawowym typem karty i nie przedstawia żadnych korzyści. Można go zamówić w każdym banku;
 • Gold – są uważane za ulepszenie Standard, ponieważ zapewniają klientom więcej korzyści i możliwości. Liczba płatności i wydana kwota decydują o nagrodach dla użytkowników;
 • World – jest niezastąpiony podczas podróży zagranicznych. Zapewnia on wysoki poziom ochrony przed kradzieżą tożsamości i kradzieżą gotówki;
 • Platinum – zwiększa możliwości klienta i zapewnia wyższą ochronę;
 • World Elite – maksymalna ochrona, nagrody, zniżki i bonusy.
leader
Wniosek

Karty debetowe lepiej nadają się do dokonywania wpłat w kasynie. Kiedy zasilisz swoje konto u nich, nie popadniesz w długi, ponieważ będziesz wydawał tylko własne pieniądze.

Najczęściej zadawane pytania
Czy MasterCard jest dostępny we wszystkich polskich kasynach online?

Nie. Nie wszystkie kasyna online oferują tę metodę płatności.

Jakie są zalety karty MasterCard w kasynach online?

Kiedy płacisz kartą, pieniądze są natychmiast przelewane na konto kasyna online.

Czy można wypłacić wygraną na kartę MasterCard?

Nie wszystkie kasyna wypłacają wygrane za pomocą kart. Istnieją jednak alternatywne sposoby wypłacania wygranych, takie jak e-portfel.

Jakie bonusy są dostępne dla depozytów przy użyciu MasterCard?

Bonusy mogą różnić się wielkością, ale zazwyczaj są oparte na zdeponowanej kwocie. Należy pamiętać, że nie wszystkie kasyna online oferują bonusy od depozytu za pomocą karty MasterCard.

Czy wpłata za pomocą MasterCard jest bezpieczna?

Tak. Aby chronić klientów przed oszustami, zabezpieczenia MasterCard oferują kilka warstw ochrony. Przy próbie płatności online, użytkownik musi wprowadzić kod CVV widoczny na odwrocie lub kod z wiadomości SMS. Dodatkowym środkiem bezpieczeństwa jest SecureCode. Przed dokonaniem płatności użytkownik proszony jest o podanie dodatkowego hasła, które zna tylko posiadacz karty. Należy również pamiętać, aby podjąć środki ostrożności zgodnie z własnymi preferencjami osobistymi. Nie wolno podawać hasła nawet pracownikom kasyna ani dokonywać wpłat na cudzą kartę.

Jak szybko depozyty za pośrednictwem MasterCard/Maestro trafiają na moje konto w kasynie?

Pieniądze są wypłacane natychmiast, ale w niektórych przypadkach czas oczekiwania może być dłuższy z powodu awarii banku lub problemów z połączeniem.

Co powinienem zrobić, jeśli mój depozyt MasterCard zostanie odrzucony przez system?

Należy powtórzyć operację. Jeśli to nie zadziała, użyj innej karty lub metody płatności (e-portfel, kryptowaluta).

Czy mogę użyć mojej karty debetowej MasterCard, aby dokonać wpłaty w kasynie online?

Tak. Wiele banków i innych instytucji finansowych wydaje swoim klientom karty debetowe. Mogą być one używane nie tylko do robienia zakupów i płacenia za usługi, ale także do zasilania konta w kasynie online.

Czy pobierana jest opłata za wpłatę do kasyna za pomocą karty MasterCard?

Opłata pobierana za płatności kartą MasterCard zależy od kasyna oraz innych okoliczności i może wynosić od 0% do 3%, ale w zdecydowanej większości przypadków jest ona uiszczana przez operatora.

Do góry