Przegląd automatów do gry Play'N Go

Twórca oprogramowania hazardowego Play’N GO Company, oczywiście wciąż ma nad czym pracować, torując sobie drogę na szczyt chwały. Mimo to, obecnie rozwiązania tego producenta można znaleźć praktycznie w każdym kasynie internetowym. Play’N Go posiada liczne wersje gier w blackjacka i pokera, w tym ekskluzywne rozwinięcie Carribean Stud Poker, zdrapki oraz kilka wariantów ruletki.

Spróbuj zagrać za darmo w sloty Play’N Go bez rejestracji, a przekonasz się o kreatywnym podejściu, a na pewno o wysokim profesjonalizmie zespołu projektantów. Analizując osiągnięcia potworów świata hazardu i biorąc pod uwagę błędy konkurencji, firma Play’N GO może stworzyć najlepsze automaty do gry dzisiaj.

Znalezione sloty: 3
Sortować
Zmienności
Funkcje
Motywy

Play'N Go - jak to się wszystko zaczęło

The Gaming ProfessionalsJak to często bywa, dzisiejszy Play’N Go zaczynał jako całkiem zwyczajna firma usług IT i programowania, która udzielała konsultacji w zakresie rozwoju oprogramowania i promocji stron internetowych. W momencie powstania firmy w 1997 roku, taka pozycja była raczej opłacalna. Jednak po kilku latach, po zdobyciu wszechstronnego doświadczenia, pracownicy firmy doszli do wniosku, że o wiele bardziej opłacalne i prestiżowe jest tworzenie swoich produktów niż zwykłe, choć drogie konsultacje.
Data odrodzenia Play’N Go rozpoczęła się w 2004 roku. Przez ponad 10 lat działalności, kadra firmy nie ulegała znaczącym zmianom, a dziś nie sięga nawet dwustu pracowników. Jednak wytrwałość w pracy, bogata wyobraźnia i profesjonalne umiejętności deweloperów przyciągają takich gigantów jak NetEnt czy Microgaming, nie wspominając już o mniej znanych markach. I jeszcze jeden szwedzki producent przybył na podbój branży hazardowej, w czym jednak jest bardzo dobry.

Droga na szczyt

Główna siedziba Play’N Go znajduje się w Szwecji. Firma posiada licencje Malty, Alderney i Wielkiej Brytanii. Posiada również oddział na Węgrzech. Po trudnej drodze formowania od małej firmy do firmy-dewelopera o znanej na całym świecie nazwie, Play’N Go poważnie zamierza naciskać na konkurentów. Tym bardziej, oni mają wszystko do tego celu:

  • Kompetencje doskonale rozumiejące sferę hazardu;
  • Znajomość procesów pracy do perfekcji;
  • Orientacja na psychologię gracza;
  • Regularnie aktualizowana baza gier z nowymi rozwiązaniami;
  • Możliwość grania za darmo w sloty Play’N Go bez rejestracji.

Tajemnice i możliwości oprogramowania

Najważniejszym punktem Play’N GO jest ekskluzywne oprogramowanie, którego możliwości pozwalają na rozpoczęcie gry w każdym z trzydziestu obsługiwanych języków. Ponadto, rozwiązania Play’N GO mogą być aktualizowane w celu spełnienia wymagań określonego stanu (zmiana waluty, wygląd tła, itp.). Ponadto, istnieje zestaw zalet, którymi nie wszyscy deweloperzy mogą się dziś pochwalić:

  • Realistyczna grafika i czystość linii;
  • Widżety gier to mini-wersje produktów Play’N GO niezbędne do celów promocyjnych (w transmisjach elektronicznych, banerach, i tak dalej);
  • Automaty Play’N GO są dostosowane do wszystkich platform, w tym mobilnych, dzięki czemu można grać za darmo w automaty Play’N GO z dowolnego urządzenia.

Zapoznajmy się z slotami Play’N GO

Na naszej stronie możesz grać w darmowe sloty Play’N Go bez rejestracji. Wystarczy, że wybierzesz swoją ulubioną grę z listy. Zapoznając się z Play’N Go slots łatwo zauważyć, że deweloperzy nieustannie trzymają rękę na pulsie, analizują wydarzenia, badają życzenia graczy i wiedzą dokładnie, czego potrzebujesz. Lubisz nietypowe rozwiązania? W takim razie spróbuj zagrać na slotach Eye of the Kraken i Gemix z nietypowym układem linii wypłat i całym zestawem żetonów nagród.

Oglądasz nowości? Nowościami w tej chwili są automaty Wizard of Gems, Rage to Riches i Christmas Xmas Joker do Twojej dyspozycji. Cóż, jeśli chcesz rozbić progresywnego jackpota, to powinieneś spróbować bębnów slotu Gunslinger. Nie ma wątpliwości, że skarbonka Play’N GO będzie regularnie uzupełniana o ekscytujące nowości, konkurujące z produktami znanych już gigantów branży hazardowej. W międzyczasie zacznij grać w darmowe sloty Play’N Go bez rejestracji, znajdź „swój automat” i niech Twoje zakłady przyniosą prawdziwe nagrody!