Przegląd slotów EvoPlay Entertainment

Updated: 7 czerwca, 2022

Maltańska firma EvoPlay Entertainment została założona w 2003 roku. Dziś studio rozwoju gier hazardowych nadąża za duchem czasu, wydając tylko innowacyjne oprogramowanie. W portfolio dostawcy znajduje się ponad 60 automatów, a także inne produkty (ruletka, gry karciane i platformy). Wysokiej jakości oprogramowanie tworzy godną konkurencję dla wszystkich liderów branży hazardowej. Oryginalne sloty online zyskały w ostatnim czasie popularność i popyt wśród graczy z całego świata. Firma była jedną z pierwszych, która uruchomiła sloty online w wirtualnej rzeczywistości (VR).

Znalezione sloty: 0
Sortować
Zmienności
Funkcje
Motywy

Cechy oprogramowania od Evoplay

  • Wszystkie sloty mają rozdzielczość Full HD, co sprawia, że rozgrywka jest tak realistyczna i ekscytująca, jak to tylko możliwe. Kolorowy design, jak również duży wybór interesujących tematów, to jedne z głównych zalet oprogramowania.
  • Istnieją cztery główne linie fabularne, których trzyma się dostawca. Często automaty są poświęcone tematyce orientalnej, owocowej, przygodowej lub fantasy.
  • Sloty są dostępne w sześciu językach, obsługują wszystkie główne waluty i kryptowaluty.
  • Główną „atrakcją” są oryginalne bonusy. Każdy slot ma swoje specjalne opcje, które różnią się od wielu ofert w kasynie online.
  • Możemy śmiało powiedzieć, że każdy slot jest wyjątkowy i ma swoje własne wyrafinowanie.
  • Nawet darmowe spiny są dość często albo uruchamiane w niestandardowy sposób, albo obdarzone ciekawą funkcjonalnością.
  • W arsenale znajdują się również zupełnie nietypowe automaty. Brak w nich standardowych bębnów i linii wypłat. Złożona fabuła z prostymi zasadami pozwoliła deweloperowi osiągnąć nowy poziom w hazardzie.
  • Większość slotów ma wysoką zmienność. Ale zwrot jest przeciętny. Zazwyczaj automaty dają graczowi korzyść w wysokości 96%.

O firmie

Główne biuro firmy znajduje się na Malcie, ale centrum rozwoju oprogramowania znajduje się na Ukrainie. Ponadto, przedstawicielstwa dostawcy są otwarte w Europie i Azji. Dziś dostawca oprogramowania hazardowego posiada licencję od Maltańskiej Komisji Hazardowej. Firma aktywnie pracuje również nad uzyskaniem licencji od innych znanych regulatorów. Całe oprogramowanie jest testowane przez niezależne laboratorium eCOGRA, które jest szanowane na całym świecie.

Główne osiągnięcie firmy należy odnotować osobno. W 2018 roku, na targach ICE, deweloper jako pierwszy zaprezentował slot 3D z możliwością gry w wirtualnej rzeczywistości. Rozwiązanie to stało się prawdziwym przełomem w dziedzinie hazardu, a dziś ten nowy trend w kasynach online dopiero zaczyna zdobywać popularność.

Wniosek

Warto zacząć od pozytywów.

Po pierwsze, efektowny design i oryginalna funkcjonalność. Rzeczywiście, większość gier różni się od siebie, na pewno nie znajdziesz klonów w swoim portfolio.

Po drugie, jakość oprogramowania i wsparcie dla gry na kryptowaluty. Przy okazji, wszystkie sloty działają świetnie zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i desktopowych.

Do wad można zaliczyć mały wybór automatów do gry. Portfolio slotów mogłoby być większe, biorąc pod uwagę doświadczenie zdobyte w ciągu ponad 15 lat pracy. Pomimo faktu, że firma rozwija platformy hazardowe i opracowuje sloty na indywidualne zamówienia, nie dostarcza oprogramowania do gier z krupierami na żywo. Dostawcy można bezpiecznie postawić „4 plus” w pięciopunktowej skali.

Do góry