EGT

Updated: 3 stycznia, 2023

EGT (Euro Games Technology LTD) stało się ostatnio bardzo popularne wśród fanów hazardu online. A wszystko dlatego, że automaty do gier są wyposażone w cztery rodzaje progresywnych jackpotów. Obecnie nie ma ani jednego kasyna online, które dba o swoją reputację i nie korzysta z oprogramowania EGT.

Znalezione sloty: 0
Sortować
Zmienności
Funkcje
Motywy

EGT Free Slot z RTP

Historia powstania i rozwoju firmy EGT

W 2012 roku powstała bułgarska firma EGT, która natychmiast otrzymała pięcioletnią licencję od regulatora hazardu – Bulgarian Gaming Board. Na samym początku swojej kariery zespół zajmował się tworzeniem naziemnych automatów do gier, a także innego sprzętu hazardowego dla branży hazardowej. Nawiasem mówiąc, pierwszy slot wydany przez dostawcę nazywa się Gladiator. Wkrótce firma zaczyna przywiązywać coraz większą wagę do innowacyjności i podbijać rynki innych krajów. Dziś portfolio firmy zawiera ponad 170 automatów online, kilka rodzajów ruletki i wideo pokera, gry zdrapki, keno i inne rodzaje hazardu.

Technologie gier EGT

Produkty firmy są dostępne na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych, ponieważ są tworzone w formacie HTML5. Ponadto firma posiada gry na gadżety działające na systemach iOS i Android. Ważne jest, aby pamiętać, że rosnący jackpot można wygrać na dowolnym urządzeniu. EGT stale wypuszcza nowe automaty do gier i bierze udział w wielu wystawach i konkursach organizowanych przez firmy hazardowe online takie jak: ICE London, G2E Las Vegas i Macao, BEGE Expo Sofia, GAMEXPO Węgry, Entertainment Arena Rumunia, GEB Serbia, FADJA Kolumbia, ELA Meksyk, SAGSE Argentyna, Panama i Peru.

Dystrybucja gier EGT

Dziś produkty firmy znane są w Ameryce, Azji, Europie i Afryce. Klientami EGT są firmy z ponad 80 krajów na całym świecie. Zespół pracowników liczy ponad 1500 osób. EGT jest członkiem Stowarzyszenia Standardów Gier (GSA), Stowarzyszenia Producentów Sprzętu do Gier (AGEM) oraz Bułgarskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (BCCI).

Automaty od EGT

Obecnie liderem rynku gier hazardowych online wśród firm z największą liczbą automatów do gier, które są wyposażone w progresywny jackpot, jest EGT. Miliony kumulowanych jackpotów są dostępne dzięki utworzeniu puli nagród z zakładów dokonanych przez tysiące graczy z różnych stron. Jeśli chodzi o tematykę, większość automatów poświęcona jest klasykom – owocom (10 Burning Heart, 20 Burning Hot, 30 Spicy Fruits, 100 Super Hot i inne). Również w arsenale gier znajdują się inne motywy – starożytny Egipt (Wszechmocny Ramzes II), czary (Księga magii), zwierzęta (100 kotów) i inne. Jeśli chodzi o charakterystykę, prawie wszystkie automaty do gry mają pięć bębnów (w rzadkich przypadkach są ich trzy), bardzo różną liczbę linii wypłat, specjalne symbole i opcje bonusowe.

Cechy automatów:

  • Linie płatnicze. Może wynosić od 5 do 1024. Chociaż większość gier wciąż jest wyposażona w 10, 20 lub 40 linii wygrywających.
  • Znaki specjalne. Podobnie jak inni dostawcy, automaty tej firmy zawsze mają wiele specjalnych symboli – dzikich i rozproszonych. W większości przypadków pełnią swoje zwykłe role, czasami jedna postać gra jednocześnie dwie specjalne.
  • Opcje bonusowe. W zwykłych spinach niezwykle rzadko można znaleźć dodatkowe funkcje, które zwiększają prawdopodobieństwo wygranej. Istnieje kilka slotów z re-spinami (40 Ultra Respin, Brave Cat).
  • Darmowe spiny. Połowa automatów do gier dewelopera jest wyposażona w bonus – darmowe spiny. Tylko w niektórych automatach spiny bonusowe będą miały dodatkowe opcje (Aztec Glory) lub rozpoczną się rundą bonusową. Czasami istnieje również mnożnik wygranych za darmowe spiny (Aloha Party).
  • Gry bonusowe. Tylko niewielka część automatów oferuje rundę bonusową do wyboru (pieniądze akcji). Więc nie polegaj na grach wielopoziomowych, takich jak NetEnt.
  • Bonus z progresywnymi jackpotami. Prawie wszystkie automaty rozdają losowo rundę bonusową, w której możesz wygrać jeden z czterech progresywnych jackpotów. W grze wszystko jest proste – otwierasz dowolną z 12 przedstawionych kart. Kiedy pojawią się trzy identyczne kolory kart, staniesz się posiadaczem dużej nagrody.
  • Gra o podwojenie wygranych. Prawie każdy slot jest wyposażony w rundę ryzyka. Zasady są standardowe. Odgadujesz kolor karty i podwajasz ostatnią wygraną. Jedna wypłata może zostać zwiększona do pięciu razy z rzędu.

Opinia BNC

Teraz automaty do gry od EGT stały się bardzo popularne wśród graczy z Europy. Takie zapotrzebowanie zawdzięczają obecności progresywnych jackpotów. Ogólnie rzecz biorąc, automaty są wyposażone w przestarzałą grafikę i ten sam rodzaj funkcjonalności. Większość gier ma standardową rundę podwajania i niepozorne spiny bonusowe. Niezwykle rzadko można znaleźć niestandardowe i innowacyjne bonusy. Pomimo obecności w portfolio dewelopera ponad 170 automatów, większość z nich dedykowana jest owocom.

Jeśli chodzi o zmienność i powrót automatów do gry. Wtedy deweloper nie ukrył pierwszego wskaźnika. Istnieją gry o niskiej, średniej i wysokiej zmienności. Ale wartość RTP nie jest wskazana. Średnio teoretyczny zwrot z zakładów dla gracza nie przekracza 96%, ponieważ automaty mają jednocześnie cztery progresywne jackpoty.

EGT – Wniosek

Firma EGT przeszła kurs tworzenia oprogramowania zbliżonego jakością obrazu, dźwięku, odrzutu i potencjału swoich slotów, a także rozgrywki do produktów Novomatic, które w warunkach niskiej dostępności w sieci kasyna swoich (Novomatic) produktów (oczywiście oryginalnych) rozsądna decyzja. Konkurowali także z innym analogiem Novomatic, takim deweloperem jak Amatic. W przeciwieństwie do Novomatic, EGT, pomimo dość dużej liczby slotów klonów, poszerzyło rozgrywkę swoimi licznymi produktami, a także wprowadziło progresywne JackPoty, co wyróżnia ich produkty, m.in. wśród Amatic.

Zwrot slotów EGT jest w zasadzie porównywalny z Novomatic. Wśród ich oprogramowania jest całkiem możliwe, aby wybrać automaty do gier z prawdziwym potencjałem wygrania ponad 1000 zakładów, a także znaleźć automaty o niskiej wariancji, aby spełnić wymagania zakładów. Te automaty nie mają złego i realnego potencjału do wydawania gier bonusowych od początku sesji gry. Niektóre automaty do gier są wystarczająco hojne, aby wydawać retriggery. W kolekcji znajduje się również duża liczba automatów, zwanych „książkami” wśród graczy, analogów i klonów automatu Book of Ra firmy Novomatic.

Ogólnie rzecz biorąc, tym, którzy lubili grać na automatach od Novomatic, spodoba się oprogramowanie od EGT. Tutaj jest tylko jedna wada – niska popularność produktów dewelopera. Niektóre automaty po prostu nie są nawet znane graczom, chociaż mają całkiem dobre cechy. W rezultacie istnieją niskie pule i „zimne” automaty. I zamiast popularyzować swoje produkty, zespół EGT wypuszcza coraz więcej nowych slotów. W tej chwili automaty EGT zyskują na popularności.

FAQ
Czy mogę grać na automatach EGT za darmo?

Oczywiście na naszej stronie możesz grać za darmo.

W którym roku powstał dostawca EGT?

Dostawca gier został założony w 2002 roku w Sofii w Bułgarii.

Do góry