Top 10 polskich automatów do gry | Wrzesień 2023

Updated: 3 stycznia, 2023

Wraz z rosnącym popytem na kasyna online pojawiło się wiele firm deweloperskich, wypełniając pole nowymi produktami, a wśród wielu ofert znajdują się wyjątkowe automaty najwyższej jakości.

Dlaczego niektóre automaty są bardziej popularne niż inne

Zdrowa konkurencja to jeden z najważniejszych czynników na rynku gier hazardowych. Dobór naturalny umożliwia zaspokojenie interesów wszystkich stron: zakłady hazardowe otrzymują oprogramowanie, którego żądały, a konsument otrzymuje upragnioną maszynę. Pierwszym kryterium popularności gry jest opłacalność jej użytkowania. Kluczowe zainteresowanie hazardzistów wyraża się w uzyskiwaniu dochodów przewyższających wydatki. Pomimo czynnika kształtującego grę w postaci losowości i losowości, każdy slot ma swoje własne cechy, które wpływają na wskaźnik statystyczny i szansę na wygraną.

Ustalenie związku przyczynowego nie jest trudne – szczelina „dająca” natychmiast staje się pożądana. Niewątpliwie większość graczy przychodzi za prawdziwe pieniądze, zdobyte w jednej sesji. Nie ma jednak takiego gracza, który nie marzy o zdobyciu głównej wygranej. Z tego powodu szczególnie interesujące są gry z progresywnym jackpotem. Ta właściwość daje Ci szansę na wygranie głównej nagrody podczas zwykłej sesji – wystarczy jak zwykle zakręcić bębnami. Oczywiście te gry są bardziej atrakcyjne. Czynniki zewnętrzne będą również odgrywać ważną rolę w popularności automatu. W swej istocie sloty reprezentują jeden system, a urozmaicenie go jest dość trudnym zadaniem. Ciekawy design, funkcje rozgrywki i specjalne tryby o wysokiej jakości wydajności mogą promować grę wśród setek takich samych.

Najpopularniejsze automaty we wrześniu 2023 r

Tym razem pierwszy miesiąc jesieni nie stał się wspólnikiem złego nastroju. Nowy sezon nadal jest gorący dzięki nowym dodatkom i głęboko przerobionym klasykom.

Book of Dead

Book of DeadGra zaprasza do fascynującego świata starożytnego Egiptu wraz z Richardem Wilde’em. Celem podróży jest odkrycie pradawnej tajemnicy i otrzymanie za nią godnej nagrody.

Główny bohater automatu może być znany wielu z automatu do gry Pearls Of India tej samej firmy. Generalnie wektor przygód jest taki sam, tylko teatr akcji zostaje zastąpiony przez Egipt. Projekt Księgi Śmierci wystarczająco oddaje egipski klimat. Rząd bębnów ustawionych w szeregu przed wejściem do starożytnego grobowca, ozdobionego ogromnymi kolumnami i malowanymi ścianami. Wśród najdroższych symboli znaleźli się: sokół, Anubis Faraon i sam Richard Wilde. Standardowe znaczenie jest przypisane do znaków 10, J, Q, K i A.

Darmowe spiny z Księgi Umarłych

Grając w Book of Dead możesz natknąć się na pojedynczy, ale bardzo lukratywny bonus w postaci darmowych spinów. Aby go aktywować, musisz zebrać co najmniej trzy scattery. Jeśli złapiesz szczęście za ogon, możesz zdobyć 10 darmowych spinów. Przed użyciem spinów pojawi się książka, za pomocą której wybierane jest losowe rozszerzenie, pełniące rolę specjalnego symbolu w rundzie bonusowej. Po jego pojawieniu się w wymaganej ilości rozpocznie się podział symbolu, co pociągnie za sobą wzrost kolumny gier. Ogromną wygraną możesz przebić nawet po otrzymaniu trzech książek, najważniejsze jest to, że każda z nich znajduje się na sąsiednim bębnie. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę, że otrzymanie trzech scatterów może zwiększyć liczbę darmowych spinów – bezpośrednio w trybie darmowych spinów.

Wolf Moon Rising

Wolf Moon RisingTen automat do gry jest poświęcony dzikiej przyrodzie Ameryki Północnej i stworzeniom, które ją zamieszkują. Ten automat zachwyci Cię różnorodnymi funkcjami, z których najciekawszą będzie aktywacja rundy z darmowymi spinami. Podczas jego akcji gracz będzie mógł otrzymać wypłatę zgodnie z premią wypłaty w obie strony – nagroda będzie naliczana w każdym kierunku, czyli zarówno od prawej do lewej, jak i od lewej do prawej. Ponadto automat ma dużą zmienność, co oznacza duży potencjał wygranej kwoty.

Interfejsu Wolf Moon Rising

Wizualna część automatu jest fascynująca i piękna, ale bez niepotrzebnego obciążania oczu. Pomimo ogromnej liczby różnych mieszkańców lasów Ameryki Północnej, deweloper postanowił podkreślić wilka, w rzeczywistości jest on głównym bohaterem.

Cechy Wolf Moon Rising

  • Pierwsza cecha , która również jest najbardziej użyteczna, jest również powiązana z głównym symbolem gry – niezwykle ważne jest, aby jej nie przegapić. Ten symbol nie będzie zależał od aktywnej linii. Aby wygrać, wystarczy poczekać, aż na dowolnej komórce kombinacji bębnów pojawi się znak wilka.
  • Postanowiono powiązać drugą cechę tego automatu z talizmanem, którego trzykrotny spadek aktywuje grę bonusową za darmowe spiny. Wynikiem takiej kombinacji będzie naliczenie piętnastu darmowych spinów z ciekawym dodatkiem – każda wygrana rundy będzie liczona w obie strony. W związku z tym każdy będzie mógł zwiększyć swoje szanse na wygraną.
  • Trzeci , który można zdobyć grając w Wolf Moon Rising, to Double up. Pozwala na zwiększenie jackpota jednym kliknięciem odpowiedniego przycisku po odpadnięciu jednej z pasujących kombinacji. Jednak nie wszystko jest takie proste – gracz musi przewidzieć, która strona medalu zwróci się w jego stronę. Po poradzeniu sobie możesz cieszyć się zwycięstwem. Jeśli przegrasz, możesz wrócić do głównej gry bez żadnych strat.

Legacy of Dead

Legacy of DeadSlot Legacy of Dead to oficjalna kontynuacja świata „książek” (i nie dajcie się zmylić brakiem frazy „Book of…” na początku), po której triumfie twórcy postanowili nie zatrzymywać się tam. Nie patrząc na inną nazwę, gra pozostaje wierna tradycji – podstawa mechaniki gry odpowiada oryginalnej serii. Zawiera jednak szereg powierzchownych zmian, które z pewnością przypadną do gustu graczom.

Grafika

Maszyna od razu imponuje poziomem interfejsu graficznego. Ta jakość jest bardzo rzadka w innych automatach, nawet od tego samego dewelopera. Wszystkie tekstury są renderowane do ostatniego piksela, a animacje są prawie nie do odróżnienia od rzeczywistości. Modernizacja nie ominęła komponentu muzycznego – teraz plecy zawirują do urzekającego akompaniamentu. Z punktu widzenia fabuły Legacy of Dead przenosi gracza do boleśnie znanej architektury Egiptu. Główna akcja odbędzie się w jaskrawo udekorowanym grobowcu faraona, do którego drogę oświetlają pochodnie i malowidła ścienne.

Darmowe spiny z Legacy of the Dead

Główną cechą Legacy of the Dead jest modernizacja trybu darmowych spinów. Każdy darmowy spin odblokuje nowy symbol, który działa jak specjalny. W związku z tym gracz ma ogromną szansę na wypełnienie całego pola specjalnymi symbolami, które zbliżą go o kilka kroków do bogactwa.

Fire Joker

Fire JokerOtwierając Fire Jokera, nie należy spodziewać się czegoś pretensjonalnego – konstrukcja samochodu jest prosta i lakoniczna. Linia szpul osadzona jest przed pomarańczowym tłem, po którym poruszają się snopy iskier i płoną płomienie. Samo pole gry jest obramowane złotymi panelami, nad którymi pyszni się logo marki maszyny.

Taniec ognia

Prostota projektu pozostanie taka dokładnie do momentu, gdy gracz zdecyduje się na wciśnięcie przycisku aktywującego przewijanie – taniec płomieni natychmiast przebije się przez wyświetlacz.

Ogniste klasyki postaci

Jak w każdym klasycznym automacie do gry, tradycyjny pakiet symboli owoców jest tutaj w pełni odtworzony: Blue-X, cytryna, wiśnia, winogrona, śliwki i złote gwiazdki. Na miejscu pozostały również napis BAR, red 7 i sam Joker. Oprócz swojego głównego celu jest w stanie dzielić się 80 monetami po otrzymaniu specjalnej kombinacji.

Funkcje ognia z Fire Joker Slot

  • Respin Of Fire to funkcja, która jest aktywowana, gdy te same symbole są dodawane na dwóch bębnach, pod warunkiem, że nie ma wygrywającej kombinacji. Nagrodą za to będzie jeden darmowy spin. Jednak nie wszystko jest takie proste. Bębny, które trafią w mecz, zablokują się na miejscu, umożliwiając wybicie ostatniej postaci na najbardziej zewnętrznym wałku.
  • Gdy każda z pozycji bębnów zostanie wypełniona tymi samymi symbolami, aktywuje się promocja Koło Fortuny , podczas której możesz otrzymać losowe pomnożenie wygranych – od dwóch do dziesięciu. Koło obraca się automatycznie, więc nie jest wymagany dodatkowy wybór.

Book of Fastpay

Book of FastpayBook of FastPay to komediowa gra przygodowa w stylu strzelanki. Na pokładzie znajduje się wiele animowanych znaków, które zejdą na bęben podczas podróży przez rozległe obszary automatu. Temat gry jest dość nietypowy – połączenie starożytnego i współczesnego świata, wyrażone w bajeczności mistycznych znaków i bonusów współczesnego świata automatów.

Hawajska koszula w drodze do wygranej

Główny bohater jest lekkomyślnym poszukiwaczem przygód. Wszystko, co musi pokonać drogę do bogactwa, to hawajska koszula, spodenki, trampki i aparat. Relief świata automatów jest dość duży. Znudzone piramidy ustępują miejsca oazie z łodziami i palmami delikatnie kołującymi na wietrze.

Symbole i mnożniki

Symbole również pasują do tematu – koty egipskie, sprzęt turystyczny, ryby, wielbłądy itp. Szczególnym wydarzeniem w grze jest losowe potrójne mnożenie.

Fruit Super Nova

Fruit Super Nova to cienka linia między przeszłością a przyszłością, która będzie musiała znajdować się między nimi niemal jednocześnie. Inaczej motyw owoców i prostej mechaniki w połączeniu z neonem i nowoczesną elektroniczną rytmiką.

Magię automatu ujawnia modyfikacja typowego mechanizmu maszyny, do której dodano dynamikę. Automat do gier ma jeden bonus, ale jego zdobycie bardziej niż zniechęca do rzadkości spadku.

Big Bass Bonanza

Big Bass Bonanza – zanurz się w podwodnym świecie. Cechy automatu: oszałamiające kolory i ciemnoniebieskie tło. Z praktycznego punktu widzenia gra może pochwalić się zaawansowanym interfejsem użytkownika, który pozwala kontrolować proces nawet bez najmniejszej znajomości mechaniki automatu. Na szczególną pochwałę zasługuje kompozycja dźwiękowa.

Najnowocześniejsza grafika

Grafika tej maszyny można nazwać zaawansowaną. Tekstury o wysokiej rozdzielczości i oszałamiające odwzorowanie kolorów w żaden sposób nie obciążają pamięci RAM systemu. Big Bass Bonanza to świetna opcja dla prawdziwych koneserów komponentu wizualnego. Ponadto ciekawa jest gra zarówno dla początkujących, jak i starszych graczy w świecie hazardu. Jeśli chodzi o bonusy, jest tutaj symbol pieniędzy. Każda z jego kropli obiecuje wyznaczenie losowej kwoty, którą można odebrać podczas gry bonusowej.

Starburst Touch

Zanurz się w historii jednego z najbardziej zaawansowanych i imponujących automatów do gier, które podbiły światowy rynek hazardu internetowego. Starbust Touch to nowy powiew klasycznego automatu do gry. Przy pierwszej znajomości z nim możesz być zaskoczony połączeniem dwóch epok.

Wygraj bonusy w obie strony

Wśród innowacji możemy zauważyć funkcję bonusową Wygraj w obie strony, która pozwala zarobić fortunę nawet przy saldzie w przybliżeniu zerowym. Hojność maszyny znajdziesz w tabeli potencjalnych wypłat dla każdego symbolu – wystarczy najechać kursorem na znak zainteresowania.

Tryby gry:

  • Część techniczna zawierała specjalny tryb gry, który pozwala na wykonanie nawet tysiąca spinów bez bezpośredniego udziału gracza. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać rozmiar wersji beta i uruchomić system.
  • W dodatkowych ustawieniach jest tryb, który sprawia, że bębny zatrzymują się po osiągnięciu określonych wartości. Istnieje również Skill Stop, który pozwala ręcznie zatrzymać spin.

Fire Joker Freeze

Nowa odsłona słynnej gry to swego rodzaju hołd dla fanów dostawcy, którzy od razu rozpoznają znaną historię z jej bohaterów – Asilii (lodowej dziewczyny) i samego Fire Jokera. W wydaniu deweloper zrobił odważny krok, łącząc dwie postacie w jednej grze.

Dwie postacie w jednym slocie

Automat do gry Fire Joker Freeze to nie tylko kontynuacja historii Fire Jokera, ale także hybryda kilku firmowych hitów. Na przykład podczas projektowania elementów zespół programistów wyraźnie inspirował się swoim poprzednim dziełem, Ice Jokerem. Co więcej, wykorzystanie nowoczesnych funkcji poprzednich produktów jest tak zgrabnie odzwierciedlone, że bez znaczących uwag wpasowują się w uniwersum Jokera – hazardzista niezaznajomiony z liryczną treścią gry raczej nie zauważy haczyka. Ściśle mówiąc, twórca przeniósł wszystkie cechy, jednocześnie czyniąc je w zupełnie nowej formie.

Berło

Na zewnątrz maszyny nie można się oprzeć. Każdy symbol jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, a animacja nie zawiera żadnych trzasków. Ścieżka dźwiękowa jest zgodna z ogólnym stylem, co razem tworzy jednolitą rozgrywkę.

Fruit Million

Fruit Million to niezwykła gra z kameleonami, która zmienia swój wygląd przez cały rok. Ta funkcja ujawnia się w święta – Wielkanoc, Boże Narodzenie, Nowy Rok, a nawet na takich lokalnych imprezach jak Oktoberfest. Modyfikacja polega na dostosowaniu szaty graficznej do stylu wydarzenia. Na przykład w Dzień Świętego Patryka (duchowego patrona Irlandii) bębny automatu są uzupełniane nowymi symbolami – czterolistną koniczyną, szczęśliwą podkową i magicznym kapeluszem Leprechauna. W normalne dni będzie to standard. Motywem przewodnim Fruit Million są owoce, jak można się domyślić, z nazwy. W każdym razie automat będzie wyglądał jak solidne 5 plus, zachwycając graczy piękną grafiką i animacjami związanymi z muzyką.

Recenzje graczy (0)
Dodaj swoją ocenę 0 ludzie głosowali

Opublikuj swoją recenzję
100 pozostałe znaki

Twoja opinia została pomyślnie wysłana
Dobra
Do góry