Recenzja Dostawcy Microgaming

Updated: 30 stycznia, 2023

Microgaming to dostawca ceniony za niezawodność i jakość swoich gier. A także za duży wybór rozrywki i dostępność automatów z progresywnymi jackpotami o wartości wielu milionów dolarów. Firma stara się dostarczać swoim fanom tylko najlepsze produkty.

Microgaming jest liderem na rynku i dlatego oferuje wyłącznie usługi wysokiej jakości. Z platformy korzysta już ponad 1500 partnerów, a także ogromna liczba kasyn online oferujących oprogramowanie od dewelopera. Każdy produkt ma swoją wyjątkowość i jakość. Portfolio automatów jest regularnie aktualizowane o nowe produkty, dzięki czemu dostawca ma niesamowitą liczbę fanów

Znalezione sloty: 1
Sortować
Zmienności
Funkcje
Motywy

Szczegółowy przegląd na temat Microgaming

Szczegółowy przegląd na temat MicrogamingMicrogaming ma największy wybór gier i największy progresywny jackpot, chociaż wiele automatów jest przestarzałych. Dostawca stara się nadążać za duchem czasu, czyniąc swoje oprogramowanie wyjątkowym. Istnieje kilka funkcji oprogramowania Microgaming.

  • Wysoka jakość grafiki. Niektóre ze starszych gier firmy mają prostą grafikę bez nowoczesnych efektów 3D, podczas gdy inne mają doskonałą grafikę 3D.
  • oryginalne motywy. Portfolio producenta jest ogromne i bardzo zróżnicowane, jednak nie brakuje w nim nowych i mocnych gier, podobnie jak NetEnt. W tej chwili oprogramowanie firmy jest uważane za jedno z najpopularniejszych i ustępuje jedynie liderowi budowy automatów ze Szwecji.
  • Sloty o różnej liczbie linii.
  • Uczciwy RTP. Sloty Microgaming mają niższy RTP niż NetEnt. RTP waha się od 95% do 97,5%.
  • Międzyplatformowe. Większość automatów jest dostępna na iOS i Androida. Produkty były wcześniej dostępne w formatach Flash i HTML5, ale nastąpiło pełne przejście na HTML5. Ponieważ jest to bardziej niezawodne, nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie.
  • Prostota. Silnik gry od Microgaming stawia na prosty układ. Użytkownik nie musi się martwić o naukę skomplikowanych algorytmów.
  • Obecność przestarzałych gniazd. Wynika to z faktu, że większość gier od Microgaming powstała kilka lat temu. Prawie wszystkie nowe pozycje są opracowywane przez firmy partnerskie, takie jak Triple Edge Studios, Stormcraft Studios, Gameburger, All41 Studios, Alechemy Gaming i inne.
  • Gry wieloosobowe. Łączą platformy i technologie, umożliwiając graczom rywalizację w grach i turniejach. Niektóre duże marki już dawno podpisały umowy partnerskie, umożliwiając tworzenie światów dla wielu graczy, które miliony graczy online nadal uwielbiają. Popularne gry to Playboy, Terminator 2, Hitman i Lara Croft Tomb Raider, Mermaids Millions, Immortal Romance i Amazing Aztecs.
  • Zmienność. Większość automatów deweloperskich charakteryzuje się niską lub średnią zmiennością. Istnieją również automaty o dużej zmienności. Wśród nich warto wyróżnić tak popularne gry wśród szwedzkich klientów kasyn online, jak Immortal Romance i Mega Moolah.
  • Skoncentruj się na progresywnych jackpotach. Firma ma do dyspozycji kilkadziesiąt gier progresywnych. W swojej historii, prawie pół miliarda euro zostało wypłaconych w trafieniach jackpot. Jak dotąd nikt nie zbliżył się do tego wyniku (w dużej mierze jednak ze względu na wiek samej firmy).
#
Nazwać
Premia
Ocena
Stronie internetowej
100% do 450 zł (+100 FS)
Bonus od depozytu
5 z 5
100% do 450 zł (+100 FS)
Bonus od depozytu
5 z 5
100% do 900 PLN + 100 FS
Pakiet powitalny
5 z 5
4
100% do 500 €
Oferta powitalna
5 z 5
5
100% do 450 PLN
Bonus od depozitu
5 z 5
Załaduj więcej

O Microgamingu

Microgaming jest twórcą oprogramowania dla kasyn online. Dostawca produkuje automaty do gry, gry stołowe i karciane, platformy dla operatorów oraz posiada własne studio z krupierami na żywo. Firma ma siedzibę na Wyspie Man i została założona w 1994 roku. Portfolio dostawcy zawiera ponad 850 różnych gier.

Największą popularność firma zyskała po pojawieniu się sieci progresywnych jackpotów. To właśnie Microgaming opracował automat Mega Moolah, który regularnie wypłaca wielomilionowe jackpoty. Dziś dostawca zajmuje drugie miejsce pod względem ilości oprogramowania udostępnianego w kasynach online.

Siedziba firmy znajduje się na wyspie Man. Ale Microgaming pierwotnie rozpoczął działalność w Afryce Południowej w 1994 roku. Dostawca zyskał na znaczeniu po wprowadzeniu pierwszej na świecie gry online z progresywnym jackpotem, wydanej w 1998 roku.

Microgaming był jednym z członków założycieli eCOGRA. Ta organizacja zajmuje się promowaniem uczciwości, przejrzystości i niezawodności kasyn online. Dostawca jest członkiem różnych organizacji, takich jak Betting and Gaming Council, która działa na rzecz promowania kultury odpowiedzialnego hazardu.

Dlatego całe oprogramowanie dewelopera przechodzi regularne kontrole i testy, dostarczając certyfikaty zgodności. Można śmiało powiedzieć, że wszystkie automaty i inne gry są uczciwe.

Microgaming jest licencjonowany przez UK Gambling Commission i Malta Gaming Authority. Posiada również uprawnienia do pracy w ponad 20 jurysdykcjach.

Werdykt

Microgaming to gigant współczesnego rynku, który jest jednym z trzech największych producentów oprogramowania dla kasyn online. Microgaming jest jak Microsoft świata hazardu. Ogromna, szanowana firma z długą historią, która odniosła sukces na wiele sposobów, ale też straciła szereg kluczowych pozycji na rzecz konkurencji (mówimy tu przede wszystkim o NetEnt). Podobnie jak oprogramowanie słynnego szwedzkiego dewelopera, automaty Microgaming są dostępne w prawie wszystkich znanych kasynach online i cieszą się stabilnym popytem.

Do góry