Ronin’s Honour Slot Recenzja

Updated: 6 kwietnia, 2023

Oprogramowanie:
RTP:
96,20%
Zmienność:
Linie wygrywające:
59 049
Kołowrotki:
5
Year Released:
2023
Max Payout:
х30 000
Motywy:
Pokaż więcej:

Kultura japońska jest podstawą motywu automatu Ronin’s Honor, dostępnego w kasynie online od 13.04.2023. Użytkownicy mogą grać na żywo lub za darmo, aby dowiedzieć się więcej. Na przykład tryb demonstracyjny Ronin’s Honor slot Play’n GO jest prezentowany na naszej stronie, dzięki czemu każdy może obstawiać bez rejestracji. Na tle opuszczonego starożytnego miasta znajduje się pole o wymiarach 5×3. Ale zwycięskie kombinacje zostaną utworzone na 59 049 sposobów. Maksymalna nagroda to x30 000 zakładów, więc trafienie dużego jackpota jest absolutnie możliwe.

Dostawca zastosował dość oryginalne bonusy w automacie Ronin’s Honor. Na przykład istnieje mistyczny symbol, który może przekształcić się w dowolny obraz. Gdy zmieni się na Wild, aktywowana zostanie kolejna funkcja – bęben zostanie całkowicie pokryty zastępczymi symbolami. A te z kolei są w stanie rozdzielić, zwiększając rozmiar pola i liczbę sposobów płatności. Slot posiada również nietypowy tryb darmowych spinów. Deweloper zastosował w nim kilka specjalnych funkcji o tematyce tematycznej.

RTP w automacie można dostosować. Jego maksymalna wartość to 96,20%, co jest dość wysoką wartością. Ponadto deweloper ustawił dużą zmienność, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na duże wypłaty. Ale lepiej jest używać tylko dużych odległości, podczas gdy gracze muszą uważnie monitorować zachowanie automatu. A do tego warto zacząć od wersji demonstracyjnej, a po niej można przejść na prawdziwe zakłady.

5 z 5
Ronin’s Honour
Klikając potwierdzam, że mam 18+.
Zdobądź 15 darmowych spinów bez depozytu
Wypróbuj slot Ronin’s Honour w Fastpay Casino
ZAGRAJ TERAZ
Szczegółowa recenzja slotu Ronin’s Honour

Ronin’s Honour slotu rozgrywka

Recenzje graczy (0)
Dodaj swoją ocenę 0 ludzie głosowali

Opublikuj swoją recenzję
100 pozostałe znaki

Twoja opinia została pomyślnie wysłana
Dobra
FAQ z Ronin’s Honour slot
Czy mogę grać w automacie Ronin's Honor na prawdziwe pieniądze?

Tak, ale tylko w najlepszych kasynach online. Aby to zrobić, musisz być klientem i koniecznie uzupełnić swoje konto.

Jak grać w automacie Ronin's Honor za darmo?

Użytkownicy muszą uruchomić maszynę w trybie demonstracyjnym. Jest dostępny na tej stronie, a darmowe wersje są zawsze prezentowane w kasynach online.

Czy Ronin's Honor jest dostępny na urządzeniach mobilnych?

Deweloper wykorzystał technologię HTML5 do stworzenia tej maszyny. Dlatego jest dostępny na wszystkich typach urządzeń mobilnych.

Gdzie najlepiej zagrać w automacie Ronin's Honor?

Na naszej stronie użytkownicy mogą znaleźć tylko najlepsze kasyna online z pełnymi recenzjami. To właśnie w nich warto grać o prawdziwe zakłady.

Czy można wygrać duże pieniądze w slocie Ronin's Honor?

Tak, ponieważ deweloper ustalił maksymalną wypłatę x30 000 zakładów. To dość duża kwota, więc użytkownicy powinni o nią zawalczyć.

Do góry