Frank’s Farm Slot Recenzja

Updated: 10 lutego, 2023

Oprogramowanie:
RTP:
96.31%
Zmienność:
Linie wygrywające:
Scatter Pays
Kołowrotki:
6
Kup bonus:
Tak
Year Released:
2023
Max Payout:
x5,000
Motywy:
Pokaż więcej:

Slot Frank’s Farm jest dostępny w kasynie online od 26.01.2023, więc wszyscy klienci mogą grać i cieszyć się niesamowitą grafiką. Na naszej stronie możesz uruchomić slot Frank’s Farm od Hacksaw Gaming za darmo i bez rejestracji. Tryb demonstracyjny jest również dostępny w kasynach online, więc łatwo jest nauczyć się zachowania maszyny bez inwestycji. Użytkownicy trafią na farmę, gdzie wraz z jej właścicielem będą zbierać plony i zbierać duże nagrody w wysokości x5000 zakładów.

Zwycięskie kombinacje są tworzone zgodnie ze schematem Scatter Pays, więc proces gry na slot Frank’s Farm będzie tak ekscytujący, jak to tylko możliwe. Warto również zwrócić uwagę na lukratywne bonusy. W końcu zastosowano jednocześnie dwa tryby darmowych spinów, w których łatwo zdobyć godne nagrody. W końcu w grę wchodzą specjalne symbole, które zapewniają dodatkowy mnożnik wygranej.

Użytkownicy mogą kupić dowolny bonus, płacąc określoną kwotę. Koszt zależy od wybranej funkcji. Jeśli chodzi o teoretyczny zwrot z zakładów, to w zwykłej grze wynosi on 96,31%. Ale przy zakupie bonusu RTP wzrośnie do 96,39%, w zależności od wybranej opcji. Ale zmienność jest ustawiona na średnim poziomie, więc duże wygrane mogą pojawiać się zarówno często, jak i rzadko. Najważniejsze jest, aby zacząć od przetestowania slotu w trybie demonstracyjnym, a następnie przejść do prawdziwych zakładów.

5 z 5
Frank’s Farm
Klikając potwierdzam, że mam 18+.
Zdobądź 15 darmowych spinów bez depozytu
Wypróbuj slot Frank’s Farm w Fastpay Casino
ZAGRAJ TERAZ
Zalety i wady slotu Frank’s Farm

Zalety

  • Mnożnik wygranej do x10.
  • Dwa tryby darmowych spinów.
  • Możliwość zakupu bonusu.
  • Ogromny potencjał wypłaty.

Niedogodności

  • Wysoki koszt zakupu bonusu.
Szczegółowa recenzja slotu Frank’s Farm

W automacie głównym symbolem stał się leniwiec, który jest właścicielem farmy. Zawiera szeroką gamę zwierząt – pszczoły, ryby, kurczaki, świnie i krowy. Wszystkie z nich są wysoko płatnymi symbolami i przynoszą dość duże wypłaty. Również na farmie leniwców możesz zdobyć symbole kart. Choć nie przynoszą dużych zysków, bardzo często można zobaczyć zwycięskie kombinacje z ich udziałem.

Frank’s Farm rozgrywka

Temat ten jest często wykorzystywany przez twórców automatów, ponieważ wiele osób na planecie troszczy się o zdrowy tryb życia, a także boryka się z problemem głodu na świecie. Jeśli temu graczowi nie podoba się potencjał wypłaty lub jeśli chcesz na chwilę przełączyć się na inny automat, powinieneś wypróbować alternatywne opcje. Na przykład Lucky Farm Bonanza od Bgaming, Super Twister od Habanero, 20 Roosters od CT Gaming, Santa’s Farm od GameArt i inne.

Funkcje slotu Frank’s Farm

Automat posiada dość opłacalny zestaw bonusów, który pozwala liczyć na częste i duże nagrody. Tak więc symbol Farmer’s Shop zapewnia dodatkowy mnożnik wygranej. Możesz uzyskać wzrost wypłaty o x2, x3, x4, x5, x6, x7, x8, x9 lub x10 razy.

Symbol scatter jest reprezentowany przez lenistwo, a jeśli pojawią się trzy lub cztery z tych symboli, aktywowanych zostanie 10 darmowych spinów. Dostępne są dwie opcje bonusowe. Tak więc, przy wydawaniu trzech rozproszeń, działa tryb Order Rush. Za każdy dodatkowy symbol scatter przyznawany jest jeden darmowy obrót. Musisz także wykonywać zadania polegające na zbieraniu postaci. Dla każdego zadania wydawany jest wzrost mnożnika za wygraną o jeden.

Ale cztery scattery aktywują rundę Diner Dash. Możesz w nim uzyskać dodatkowe obroty, a symbol Farmer’s Shop staje się „lepki”. W grę wchodzi również specjalny symbol Diner, który kumuluje się i zapewnia dodatkową wygraną na koniec rundy.

Możliwość zakupu bonusowego. Koszt zależy od wybranego trybu – suma zakładów x100 i x200. Zmienia się również teoretyczny zwrot z zakładów. Order Rush ma 96,39% zwrotu, podczas gdy Diner Dash ma 96,34% zwrotu. Możesz także zdecydować się na podwojenie stawki, zwiększając prawdopodobieństwo aktywacji bonusu 3-krotnie.

Frank’s Farm Diner Dash

Frank's Farm Diner Dash

Wniosek

Slot Frank’s Farm różni się od wielu gier o tej tematyce ciekawą fabułą. W końcu głównym bohaterem jest Sloth, który uruchamia również dwa tryby darmowych spinów. To w nich można uzyskać całkiem spore wypłaty. Warto również zwrócić uwagę na dość popularny wśród graczy mechanizm wypłat za zwycięskie kombinacje. Na początek zaleca się jak najwięcej przestudiować zachowanie automatu za pomocą trybu demonstracyjnego, a dopiero potem przejść do prawdziwych zakładów.

Recenzje graczy (0)
Dodaj swoją ocenę 0 ludzie głosowali

Opublikuj swoją recenzję
100 pozostałe znaki

Twoja opinia została pomyślnie wysłana
Dobra
FAQ z Frank’s Farm
Jak grać na slot Frank's Farm na pieniądze?

Aby zacząć grać na prawdziwe zakłady, musisz mieć własne konto w kasynie online. Konieczne jest również doładowanie konta. Aby przejść do prawdziwych zakładów.

Czy mogę grać na slot Frank's Farm bez pieniędzy?

Tak, ponieważ dostępna jest wersja demonstracyjna slotu. Można go znaleźć na naszej stronie internetowej lub w kasynie online.

Czy warto grać na slot Frank's Farm?

Tak, ponieważ ma oryginalny design i zalety. Użytkownicy mogą spodziewać się dużych nagród.

Czy mogę grać na slot Frank's Farm na telefonie komórkowym?

Tak, zawsze możesz użyć urządzeń mobilnych, aby zagrać w ten slot. Oprogramowanie dostawcy działa świetnie na smartfonach i tabletach.

Jak wygrać na slot Frank's Farm?

Nie ma strategii ani metod, które gwarantowałyby stałe wygrane w kasynach online podczas gry na tym slocie. Musisz go przetestować i obserwować jego zachowanie.

Do góry