Przegląd Automaty Do Gier Blueprint

Updated: 5 grudnia, 2022

Zdecydowaliśmy się dać ci pełny przegląd Blueprint Gaming. W końcu ich automaty dzisiaj zyskują coraz większą popularność i można je nazwać popytem, mimo że produktów tego dostawcy nie można znaleźć we wszystkich kasynach online. Nawiasem mówiąc, biuro Blueprint Gaming ma siedzibę w USA. W 2001 roku została założona przez ekspertów w dziedzinie gier naziemnych.

Deweloper zajmował się dostarczaniem prostych slotów. Dziś w europejskich kasynach zainstalowanych jest ich ponad 100 000. Z czasem firma weszła na rynek gier hazardowych online i powoli zaczęła go podbijać. Firma posiada licencje od szanowanych regulatorów – UK Gambling Commission i Alderney. Nie ma więc wątpliwości co do uczciwości dewelopera.

Znalezione sloty: 7
Sortować
Zmienności
Funkcje
Motywy

Szczegółowy przegląd Blueprint

  • Blueprint SlotyGłówną zaletą jest tutaj dostępność szerokiej gamy zakładów. Większość automatów ze znakami towarowymi ma zakłady w wysokości 500 $ lub 1000 $ za obrót.
  • Szeroka gama płatnych linii. Chociaż aktywne linie nie ulegną zmianie, dostępna jest szeroka gama zakładów. Więc każdy może znaleźć zakład w swojej kieszeni. Należy pamiętać, że firma nabyła licencję Big Time Gaming na grę na 117 649 sposobów.
  • W ich arsenale znajdują się trzy, pięć i sześć bębnów. Istnieją więc automaty klasyczne i niestandardowe.
  • Motywy automatów są różne. Najnowsze automaty mają wysokiej jakości grafikę. Jednak projekt i układ nie są porównywalne z najlepszymi automatami NetEnt, Playson i innych programistów.
  • Mnożniki dla kombinacji płatności. Niektóre automaty płacą za kombinacje pięciu symboli do 100 000 monet na linię wygrywającą. Chociaż w większości automatów maksymalny mnożnik kombinacji wypłat nie przekracza 5000x.
  • Wszystkie automaty mają różne funkcje bonusowe. Nawet klasyczne automaty mają swój specjalny. Obejmują one dzikie symbole z mnożnikami do x16, darmowe spiny z różnymi funkcjami i inne. Na naszej stronie prezentowane są wersje demonstracyjne automatów i ich recenzje. Możesz więc zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami tutaj.
  • Procent zwrotu do gracza waha się od 95% do 97%. Większość automatów ma średni teoretyczny procent zwrotu. Zwykle jest ustawiony na 96%.
  • Nie ma też gry ryzykownej. Dostawca w ogóle go nie używa. Ale są maszyny, w które zaangażowana jest specjalna funkcja. Możesz postawić swoje wygrane i spróbować je zwiększyć.

Najlepsze kasyna online Blueprint

#
Nazwać
Premia
Ocena
Stronie internetowej
100% do 450 zł (+100 FS)
Bonus od depozytu
5 z 5
100% do 450 zł (+100 FS)
Bonus od depozytu
5 z 5
100% do 900 PLN + 100 FS
Pakiet powitalny
5 z 5
4
100% do 500 €
Oferta powitalna
5 z 5
5
100% do 450 PLN
Bonus od depozitu
5 z 5
Załaduj więcej

O firmie

Założycielem Blueprint Gaming jest Darren Breeze. Od ponad 18 lat jest prezesem. Breeze udało się stworzyć firmę produkującą wysokiej jakości produkty na rynek gier naziemnych. Konkurencja nie pozwoliła mu jednak zająć czołowej pozycji.

W 2008 roku niemiecka korporacja Gauselmann Group zainteresowała się produkcją Craftsy. W rezultacie kupiono większościowy pakiet akcji, a Gauselmann Group została oficjalnym szefem Blueprint Gaming. Był to punkt zwrotny w życiu firmy. W tym momencie deweloper zaczął poszerzać gamę swoich produktów i aktywnie podbijać rynek biznesu naziemnego i internetowego.

Do tej pory firma dostarcza swoje oprogramowanie do wiodących zakładów gier i nadal się rozwija, regularnie ogłaszając wydanie nowego automatu.

Nasza opinia

Przetestowaliśmy setki tysięcy slotów. Należą do nich automaty stworzone przez Blueprint Gaming. Co chcemy powiedzieć? Pierwszym z nich jest nierealistyczny zakres zakładów. W wielu automatach można postawić do 1000 $ na spin. Tak duże zakłady są rzadkie. Warto zwrócić uwagę na funkcję bonusową i wygrane. Mogą dać ci ogromną wypłatę, zwłaszcza jeśli grasz dużo. Jedynym minusem, jaki znaleźliśmy dzisiaj, jest ich dostępność w kasynach online. Rzeczywiście, automat od Blueprint Gaming jest niezwykle rzadki w salonach gier.

Do góry